گروه تعاونی پیشگامان - حریم شخصی

کاربر گرامی:

قبل از استفاده از پورتال گروه تعاونی پیشگامان، حتما اطلاعات زیر را مطالعه کنید.

با احترام

مدیر پورتال

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک:  قانون نخست

ما هیچگونه اطلاعات شخصی درباره شما را وقتی که از تارنمای ما دیدن می کنید جمع آوری نمی کنیم. مگر آنکه شما به انتخاب خود این اطلاعات را در اختیار ما بگذارید. با این وجود ما اطلاعات خاصی را بطور اتوماتیک جمع آوری کرده و حفظ می کنیم.

دو : چه اطلاعاتی را ذخیره می کنیم؟

آنچه که ما بطور اتوماتیک جمع آوری کرده و حفظ می کنیم، نام قلمروی که شما از آن به اینترنت دسترسی پیدا می کنید، تاریخ و زمانی که به تارنمای ما مراجعه کرده اید، و آدرس اینترنتی تارنمایی که مستقیماً از آن به تارنمای ما پیوند خوردید.

سه : اطلاعات ما چیست؟

ما از اطلاعاتی که کسب می کنیم جهت شمارش تعداد و نوع دیدارکنندگان از صفحات مختلف تارنمای ما و همچنین جهت بهبود قابلیت استفاده از این تارنما برای دیدارکنندگانی چون شما استفاده می کنیم. برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش انجمن ها و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

چهار: اگر برای ما پست الکترونیکی ارسال دارید
ممکن است شما به انتخاب خود اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دهید، به عنوان مثال از طریق پست الکترونیکی به همراه نظر و یا سؤال. ما از این اطلاعات جهت بهبود خدماتمان به شما و یا پاسخگویی به تقاضای شما استفاده می کنیم. گاهی ما پست الکترونیکی شما را به دیگر کارمندان دولت که بهتر قادر به کمک به شما هستند ارسال می کنیم. بجز موارد بررسی های قانونی از طرف نیروهای انتظامی، ما پست الکترونیکی خود را در اختیار هیچ مؤسسه غیر داخلی دیگری نمی گذاریم.

پنج: پیوند با تارنمای دیگر
تارنمای ما پیوندهای زیادی با دیگر مؤسسات، سایتهای مختلف، مؤسسات چندگانه، و مؤسسات خصوصی دارد. هنگامی که شما با تارنمای دیگری پیوند پیدا می کنید دیگر از تارنمای ما خارج شده و مشمول قانون مطالب خصوصی تارنمای جدید هستید.بازدید: 27509

تمامی حقوق این پورتال متعلق به گروه تعاونی پیشگامان میباشد.